Endotherapy ALPHAMAN
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Я (далі «Я» та/або «Користувач»), погоджуючись з умовами цієї Угоди користувача та використовуючи сайт alphaman.com.ua (далі «Сайт»), а також під час оформлення замовлення, листування, телефонні розмови, залишення відгуків тощо, даю згоду на обробку та захист моїх персональних даних як Користувача, в обсязі, порядку, відповідно до мети обробки відповідно до розміщеного тут Положення про обробку персональних даних. : (далі – «Положення» та/або «Положення про обробку та захист персональних даних»).

Ми отримуємо, збираємо та зберігаємо будь-яку інформацію, яку ви вводите на нашому веб-сайті або надаєте нам будь-яким іншим способом. Крім того, ми збираємо адресу Інтернет-протоколу (IP), яка використовується для підключення вашого комп’ютера до Інтернету; логін; електронна адреса; пароль; інформацію про комп’ютер і з’єднання та історію покупок. Ми можемо використовувати програмні інструменти для вимірювання та збору інформації про сеанс, включаючи час відгуку сторінки, тривалість відвідування певних сторінок, інформацію про взаємодію зі сторінкою та методи, які використовуються для переходу зі сторінки. Ми також збираємо особисту інформацію (зокрема ім’я, електронну адресу, пароль, повідомлення); платіжні відомості (включаючи інформацію про кредитну картку), коментарі, відгуки, огляди продуктів, рекомендації та особистий профіль.

Коли ви здійснюєте транзакцію на нашому веб-сайті, у рамках процесу ми збираємо особисту інформацію, яку ви нам надаєте, наприклад ваше ім’я, адресу та електронну адресу. Ваша особиста інформація буде використана лише для конкретних причин, зазначених нище.

Ми збираємо таку неособисту та особисту інформацію для таких цілей:

Для надання та експлуатації Послуг;
Надавати нашим Користувачам постійну допомогу клієнтам і технічну підтримку;
Щоб мати можливість зв’язуватися з нашими Відвідувачами та Користувачами із загальними або персоналізованими сповіщеннями та рекламними повідомленнями, пов’язаними з послугами;
Для створення зведених статистичних даних та іншої зведеної та/або передбачуваної неособистої інформації, яку ми або наші ділові партнери можемо використовувати для надання та покращення наших відповідних послуг;
Для дотримання будь-яких чинних законів і правил.


Усі шлюзи прямих платежів, які використовує наша компанія, відповідають стандартам, установленим PCI-DSS, керованим Радою стандартів безпеки PCI, яка є спільним зусиллям таких брендів, як Visa, MasterCard, American Express і Discover. Вимоги PCI-DSS допомагають забезпечити безпечну обробку інформації кредитної картки нашим магазином та його постачальниками послуг.

Ми можемо зв’язатися з вами, щоб повідомити вас щодо вашого облікового запису, усунути проблеми з вашим обліковим записом, вирішити суперечку, стягнути комісію чи заборгованість, опитати вашу думку за допомогою опитувань чи анкет, надіслати оновлення про нашу компанію або в інших випадках щоб зв’язатися з вами для забезпечення виконання нашої Угоди користувача, відповідного національного законодавства та будь-якої угоди, яку ми можемо укласти з вами. З цією метою ми можемо зв’язуватися з вами електронною поштою, телефоном, текстовими повідомленнями та звичайною поштою.

Ми залишаємо за собою право змінювати цю політику конфіденційності в будь-який час, тому переглядайте її частіше. Зміни та уточнення набирають чинності відразу після їх розміщення на сайті. Якщо ми внесемо суттєві зміни в цю політику, ми повідомимо вас тут, що її оновлено, щоб ви знали, яку інформацію ми збираємо, як ми її використовуємо та за яких обставин, якщо такі є, ми використовуємо та/або розкриваємо .

Якщо ви хочете отримати доступ, виправити, змінити або видалити будь-яку особисту інформацію, яку ми маємо про вас, зв’яжіться з нами за адресою

ALPHAMAN.COM.UA@GMAIL.COM